نتفلیکس دستور ساخت سریال Away را صادر کرد

شبکه نتفلیکس به‌صورت رسمی دستور ساخت سریالی جدید با عنوان Away را صادر کرد. نویسندگی فیلمنامهٔ سریال جدید شبکه نتفلیکس بر عهدهٔ اندرو هیندریکر خواهد بود که نویسندگی سریال‌هایی چون Penny Dreadful (پنی دردفول) و Pure Genius (نابغه‌ٔ محض) را در کارنامه دارد. تهیه‌کنندگی سریال تلویزیونی Away بر عهدهٔ مت ریوز خواهد بود؛ این تهیه‌کنندگی در واقع مربوط به قراردادی جامع است که چند وقت پیش این کارگردان با سرویس استریم نتفلیکس بسته بود.

سریال Away، برداشتی آزاد از مقاله‌ای با همین عنوان، نوشتهٔ کریس جونز است و داستان آن روایتگر حماسه‌ای عاشقانه و در عین حال هیجانی از نهایت تلاش انسان برای زنده ماندن است. اِما گرین، فضانورد آمریکایی است که در اولین مأموریت فرستادن انسان به مریخ، به سیارهٔ سرخ سفر می‌کند و به جهت این انتخاب مجبور به ترک شوهر و دختر نوجوانش است؛ مأموریت اِما گرین بسیار سخت و طاقت‌فرسا خواهد بود و زمان زیادی به طول می‌انجامد. داستان سریال Away از امید، انسانیت و اینکه تا چه اندازه انسان‌ها به یکدیگر برای ممکن کردن ناممکن‌ها نیاز دارند، سخن می‌گوید.  

بخش تلویزیونی یونیورسال، ترو جک پروداکشنز (True Jack Productions) و ۶th & Idaho، تهیه‌کنندگی پروژه جدید را بر عهده خواهند داشت. جیسون کیتیمز، مت ریوز، میشل لی، آدام کاسان، جنی مولین و اندرو هیندریکر از تهیه‌کنندگان اجرایی سریال جدید شبکه نتفلیکس خواهند بود. سریال Away برای پخش در ۱۰ قسمت برنامه‌ریزی شده است.

نوشته نتفلیکس دستور ساخت سریال Away را صادر کرد اولین بار در دانلود آهنگ ، دانلود فیلم ، دانلود آهنگ جدید ، دانلود رایگان فیلم. پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.