۱۷۳۹

سلام خدای مهربونم ...

اصلا قصد گله ندارم ، دوباره نمی خوام شروع کنم که چرا فلان شد ، چرا اینطوری نشد یا هرچیز دیگه ای که با منطق الهی تو و علمِ محدود ِ من جور در نمیاد و من قادر به فهمیدنش نیستم ! امشب برات می نویسم که فقط بخونی و گوش کنی عین شبای تابستون که باهم حرف می زدیم و تو دست به چونه نگام می کردی ، منم از خدا خواسته هی حرف و حرف و حرف ! خیلی وقته دیگه من توو حیاط زیر مهتاب ننشستم و باهات خلوت نکردم :) خیلی وقته که حتا اینجا که بخش بزرگیش متعلق به توئه هم چیزی ننوشتم . تو اسمشُ بذار مشغله ی کاریُ درسی و غیر درسی ولی من اسمشُ می ذارم بی معرفتی و پاشم امضاء می کنم . آره من قبول دارم خیلی بی معرفتم شاید نمازِ این اواخرم هم چندان با حضور قلب نبوده باشه، پس این پست و حرفام شاید یه نوع دلجویی باشه :)

می دونی که چقدر این روزا به یادتم :) این روزا نماز که می خونم مدام با خودم می گم مژده تو می دونی داری برای کی خم و راست می شی؟ اصلا کسی که ستایشش می کنی و می شناسی؟ می دونی داری باکی حرف می زنی؟ قطعا نمی دونی چون اگه می دونستی انقدر ساده نمازتُ تموم نمی کردی و انقدر راحت سجاده تُ جمع نمی کردی ، ولی جدا از رابطه ی نماز و اینا، من همیشه توو دلم باهاتم :) صبحا که بیدار می شم، توو راهِ باغ کتاب، بین آیه های آیت الکرسی، من حتا تو کتابها هم دنبال تو و نشونه هات می گَردم :) حتا همون تسبیحی که بعدِ هر نماز می گم من و عمیق تر یادت می اندازه و بیشتر حس می کنم حضورتُ ...

چیزی نمی گم جز همین یه جمله " این روزا بیشتر از هرکسیُ هرچیزی به آرامشی که ازت می گیرم مدیونم مگه غیر اینه که من ذره ای از وجود نامتناهیِ توام؟  " خیلی ازت ممنونم که هستی ، من حتا با تصور ِ بودنت هم حالم خوب می شه ، بدون هیج دعا و ذکر و تسبیحی وقتی فقط " یادت می کنم " حالم خوب می شه همین که دیدم توو سخت ترین برهه های زندگیم تونستم دووم بیارم ، تونستم نفس بکشم، تونستم بلند شم و راه برم یعنی تو کنارم بودی و خواستی که شده، مگه غیر اینه که از خودت در من دمیدی؟ :) مگه می شه آدم چیزیُ خلق کنه و ذره ای از خودش و در اون چیز بذاره و بعدش ولش کنه به حالِ خودش؟ خیلی دوستت دارم خالقم :* منُ بابت تاخیرم برای پست گذاشتن واست ببخش ... ! خواستم بابت بودنت بیش از پیش ازت تشکرکنم ... حالِ خوب این روزا و کلِ روزامو مدیونتم :* چقدر خوبه که تو هستی ... !

# عاشقانه می ستایمت ای قشنگ ترین ستودنیِ جهــــآن :* شب به خیر ماه شب هایِ تار :*

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.